SON YAZILAR

HermesBet güvenilir mi ? Şikayetleri inceliyoruz

Hermesbet firmasını sizlere bir yazımızda tanıttık ve kısmi bir incelemeye aldık şimdi ise firma hakkında yazılan şikayetleri inceleyeceğiz çünkü HermesBet güvenilir mi sorusunu her zaman birilerine soruyorsunuz lakin bunun için kimseye soru sormanıza gerek yok bunun için en iyi yöntem şikayetlere kendi gözleriniz ile bakmanızdır. Bizi bu konuda bir rehber olarak düşünün ve kısa incelememize göz atın.

HermesBet Şikayetleri

HermesBet güvenilir mi ? Sorusunun cevabını şikayetleri okuyarak alabilirsiniz.

Biz sizlerin bir fikir sahibi olabilmesi için rastgele bir kaç şikayeti inceleyeceğiz eğer ben kendi gözlerim ile şikayetlere bakmak istiyorum diyorsanız BURAYA TIKLA bağlantısı ile bütün şikayetlere ulaşabilirsiniz. Biz şikayet sayfalarından sadece birisini açtık ve orada firma hakkında 53 şikayet gördük. İncelemeyi yaptığımız tarih 21.08.2019 bir günde şikayet sayısının binlere çıktığını görebiliyoruz bu nedenle ileri tarihlerde sayfamıza girerseniz mutlaka güncel şikayetlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

  • 21.08.2019 : Siteye girdiğimiz zaman hemen iki saat önce yazılmış bir şikayeti gördük ve şikayette şöyle yazıyordu. Arkadaş firmaya bir gün öncesinde 200 lira para yatırdığını ve bu parasını 980 lira seviyesine getirince çekme talebinde bulunduğunu bu talebinin onaylanmadığını ve bugün için tekrar talepte bulunmasının istendiğini belirtmiş. Sonrasında dediklerini yaptıklarında sadece yatırdığı ana parasını hesabına geçmişler ve kazandığı 780 lirasını bir bahane ile silmişler. Haklı olarak arkadaş şikayetçi.
  • 21.08.2019 : Bu sefer 20 saat önce açılan bir şikayet ile karşınızdayız. Konuda ki arkadaşımız firmaya 100 lira para yatırmış ve bunu 3.300 lira yapmayı başarabilmiş lakin parayı çekmek istediği zaman firma tarafından 2 gün boyunca oyalandığını sonra ise bütün kazancının silinerek siteden engellendiğini sadece ana parasını alabildiğini belirtmiştir.
  • 20.08.2019 : Bu tarihte ise şikayetlerin birisini incelediğimizde 150 lira yatırım yapan bir arkadaş hiç bir kural ihlali yapmadan 2.000 lira para kazandığını belirtmiş. Sonrasında parasını çekmek istediğinde talebi onaylanmamış ve ileri bir saatte tekrar talepte bulunmasını istemişler. Sonra yukarıdaki şikayetlerde olduğu gibi arkadaşın ana parasını yollayıp bütün kazancını silmişler. Canlı desteğe bağlanmaya çalıştığında ise bu andan itibaren hiç bağlanamadığını belirtmiş ve gidip bir arkadaşının hesabından girerek anında desteğe bağlandığını lakin kendisi olduğu anlaşılınca hemen görüşmeyi bitirdiklerini belirtmiştir.
  • 18.08.2019 tarihinde kullanıcı parasının çok geç ödendiğini firmanın destek hattının çok kötü bir tavır içerisinde olduğunu bir küfür etmediklerinin kaldığını beyan etmiştir.
  • 17.08.2019 tarihinde kullanıcı firmaya 200 lira para yatırmış ve risk alarak bir basketbol maçına 100 lira basmış bunu yapınca firma 25 lira basabilirsin demiş ve arkadaş 3 defa 25 lira basarak kupon yapmış ve tutmuş sonrasında aynı maça oynamışsın diye sorun çıkartmaya başlamışlar ve parasını vermemişler.
  • 15.08.2019 tarihinde bir kullanıcı hiç bir bilgi verilmeden veya bir şey söylenmeden hesabının kapatıldığını ve içerisinde bulunan 1.000 lira parasına el konulduğunu destek hattından da engellendiğini belirtmiştir.

HermesBet Güvenilir Mi ? 

Şimdi sizin için firmanın son şikayetlerinden 6 tanesini inceledik ve görüyorsunuz ki küçük rakamlarda dahi firma sorun çıkartmaya yatkın çoğu arkadaşı mağdur etmeyi başarmışlar. Oluşan genel kanı ise para kazanmaya başlayınca sorun olduğudur. Küçük rakamlara 20-30 liraya bir şey denilmediği lakin miktar birazcık artınca bir bahane uydurularak hesapların kapatıldığını belirtmişler. Biz bunları göz önüne seriyoruz ki yarın öbür gün birisi size güvenilir dese bile inanmamanız içindir. Sorsanız güvenilir şöyle böyle derler peki ya bu insanların durumu ortada değil mi bunların arasında sizde olabilirsiniz bu nedenle hiç bir yasa dışı bahis firmasına asla güvenmeyin diyerek konuyu kapatıyoruz. Bu tarz incelemelerde hep olumlu yorumlar görmeye alışkınsınız çünkü reklam veriyorlar biz hiç bir şekilde hiç bir paraya sizleri tercih etmiyoruz ve neyse onu söylüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.